O firmie
Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną wykonującą usługi z wieloletnim doświadczeniem na terenie całego śląska, z siedzibą w Rybniku. Prowadzimy działalność wykonawczą, specjalizując się w budowach domów od podstaw, pracach ziemnych, hydroizolacjach, oraz wszelkich remontach i wykończeniach wnętrz. Pracujemy zarówno dla instytucji jak i dla prywatnych inwestorów. Dbamy o dobrą pozycję na rynku lokalnym, śledzimy nowe zastosowania technologiczne, chętnie uczestniczymy w przeróżnych warsztatach oraz szkoleniach.

Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez firmę aw-bud Śląsk usługi były kompleksowe, wykonane rzetelnie, terminowo, zgodnie z normami budowlanymi oraz etyką budowlaną. Mając na uwadze indywidualne podejście do każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, służymy doradztwem oraz fachową poradą.

Poza przesłankami ekonomicznymi prowadzenia działalności, celem naszej firmy jest pełne zadowolenie klienta. Branża budowlana rządzi się swoimi prawami rynkowymi, dla których to praw opinia publiczna jest bardzo istotna i potrafi przesądzić o wyborze firmy do podjęcia prac budowlanych czy remontowych. Szacunek dla Inwestora jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego też, pozostajemy z poważaniem i zapraszamy do współpracy.

Udostępniamy Państwu listy referencyjne, które są potwierdzeniem solidności naszej firmy.
grzybnia grzybów leśnych http://www.redskip.pl czujnik ruchu https://sklep.marcoplast.pl